Movies
Ratings
139
As OneRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0