Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0