Titles you rated
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 2.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 2.0
Yowamushi PedalRated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 0.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 0.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 1.5