Series
Ratings
20
Personal TasteRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0