Series
Ratings
26
IRISRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5