Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5