Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0