Movies
Ratings
260 GlassRated ★ 5.0 GlassRated ★ 5.0
 UnbreakableRated ★ 4.0 UnbreakableRated ★ 4.0
 SplitRated ★ 4.0 SplitRated ★ 4.0
 English VinglishRated ★ 3.5 English VinglishRated ★ 3.5
 AquamanRated ★ 4.0 AquamanRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 VenomRated ★ 3.5 VenomRated ★ 3.5
 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
 Black PantherRated ★ 3.5 Black PantherRated ★ 3.5
 Total RecallRated ★ 3.5 Total RecallRated ★ 3.5
 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
 Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5 Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
 Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0 Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0
 Happy Death DayRated ★ 4.0 Happy Death DayRated ★ 4.0
 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
 The Bourne IdentityRated ★ 4.0 The Bourne IdentityRated ★ 4.0
 ItRated ★ 3.0 ItRated ★ 3.0
 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5 Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5