Movies
Ratings
486
The MayorRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Lord of WarRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
21Rated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0