Series
Ratings
80
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 4.0- CarruselRated ★ 4.0
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.0- Hanjibung SegajokRated ★ 3.5
- LA ArirangRated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.0- The MentalistRated ★ 2.5
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5