Series
Ratings
90
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0