Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Who Rules The WorldRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 5.0
FollowersRated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0