Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0