Movies
Ratings
838
Bad GeniusRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 1.0
There Will Be BloodRated ★ 2.0
A Serious ManRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 2.0
BladeRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
A Growing BusinessRated ★ 2.0
Oki's MovieRated ★ 1.5
The Thirteenth FloorRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 1.5
The Lincoln LawyerRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0