Movies
Ratings
78
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
SacrificeRated ★ 3.5
The 13th WarriorRated ★ 2.5
The Perfect StormRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
August. EighthRated ★ 4.0