Movies
Ratings
147
DolittleRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5