Titles you rated
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0