Movies
Ratings
32
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5