Movies
Ratings
127
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5