Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5