Titles you rated
The PittRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
1899Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
Who Is America?Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 5.0