Titles you rated
RenoirRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.0