Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
PrimeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The InvasionRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5