Titles you rated
MistyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0