Series
Ratings
114
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0