Titles you rated
John WickRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 4.0
YouthRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0