Movies
Ratings
589
Before SunriseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
First PositionRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
A Tale of WinterRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Sharpay's Fabulous AdventureRated ★ 3.0