Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The InBESTigatorsRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0