Movies
Ratings
557
The FortressRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0