Movies
Ratings
67
17 AgainRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 1.0
Hear MeRated ★ 5.0
Sorority BoysRated ★ 5.0