Series
Ratings
16 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
 My Liberation DiaryRated ★ 2.5 My Liberation DiaryRated ★ 2.5
 The Glory Part 2Rated ★ 2.5 The Glory Part 2Rated ★ 2.5
 The Glory Part 1Rated ★ 3.5 The Glory Part 1Rated ★ 3.5
 UnnaturalRated ★ 3.5 UnnaturalRated ★ 3.5
 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
 My MisterRated ★ 1.0 My MisterRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0