Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0