Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Patience StoneRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0