Titles you rated
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 5.0- Off The GridRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0