Titles you rated
Master of StudyRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5