Titles you rated
Tantei Gakuen QRated ★ 5.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
- BonobonoRated ★ 4.0
- HanamonogatariRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Happy HomeRated ★ 2.5