Movies
Ratings
83
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5