Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
3670Rated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Between the Two of UsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5