Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0