Movies
Ratings
17
Funny GamesRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5