Movies
Ratings
30
The InternRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0