Movies
Ratings
213
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5