Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 0.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
You Raise Me UpRated ★ 2.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0