Movies
Ratings
115
The HostRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Onmyoji: The Yin Yang Master IIRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0