Titles you rated
I Am SoloRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.5