Titles you rated
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5