Titles you rated
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
HuntRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0