Series
Ratings
10
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0