Titles you rated
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0