Movies
Ratings
35
Spider-ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5